رای استوری اینستاگرام

خرید رای استوری اینستاگرام با تحویل فوری

با خرید رای استوری اینستاگرام می توانید قدرت بازاریابی صفحه خود را افزایش داده و درآمد بیشتری کسب کنید. ویژه کسب و کارهای اینستاگرامی و پیج های شخصی

در هنگام ثبت سفارش به موارد زیر دقت بفرمایید:

 • وقتی این نوع رای استوری را می خرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری رای استوری برای همان پیج سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید.
 • سرعت تکمیل سفارشات 20 الی 5000 در 24 ساعت
 • یوزرنیم (آی دی پیج) و تعداد را صحیح وارد کنید.
 • توجه: فقط و فقط برای آخرین استوری اعمال می شود

 • پس از ثبت سفارش٬ تا اتمام سفارش خصوصی نکنید (Private) و همین طور ایدی را هم تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)
 • زمان شروع شدن چند دقیقه الی 12 ساعت.
 • اگر تا 24 ساعت سفارش شروع نشد به پشتیبانی پیام دهید
 • توجه: فقط و فقط برای آخرین استوری اعمال می شود

انواع رای
تنوع قیمت و کیفیت
مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش
 • ثبت توسط کاربران واقعی
 • ویژه اینفلوئنسرها
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به پسورد
 • افزایش نرخ تعامل

خرید افزایش رای اینستاگرام ارزان

با توجه به تعداد زیاد افراد فعال در اینستاگرام، این فرصت عالی برای برندها و مشاغل می باشد تا صفحه خود را فعال نشان دهند و تعداد مشتریان خود را افزایش دهند. محبوبیت بیشتر و بهبود نرخ تعامل شما در اینستاگرام یک گام مهم برای دستیابی به موفقیت است. اما چگونه؟ یکی از راه های موثر، خرید رای استوری اینستاگرام است.

ویژگی Vote استوری اینستاگرام امروزه بسیار محبوبیت دارد. اکنون، مردم در اینستاگرام پست های خود را به عنوان یک فرد یا به عنوان یک برند به اشتراک می گذارند. این محتوی ها نقش زیادی در تبلیغ یک محصول یا برند دارند. اما آیا می دانید مهمترین عامل هنگام سفارش رای استوری در اینستاگرام چیست؟

رسیدن به افراد مناسب! دستیابی پست اینستاگرام به افراد مورد نظر به صورت دستی بسیار دشوار است. بنابراین، اگر رای فیک استوری اینستاگرام را خریداری می کنید، زمان بیشتری برای تولید محتوای با کیفیت بالا دارید. در نتیجه، شما می توانید به افراد مناسب برسید و به عنوان یک فرد یا یک برند بیشتر مورد توجه قرار بگیرید.

همیشه میتوانید جهت مشاهده سایر خدمات اینستاگرام اینجا کلیک کنید. از دیگر خدمات ما می توان به خرید اشتراک گذاری اینستاگرام اشاره کرد.

خرید story vote اینستاگرام ارزان و فوری

تبلیغ اَپ با تیم حرفه ای که در اختیار دارد، خدمات باکیفیت ارائه می دهد و به ایمنی پروفایل اینستاگرام شما توجه می کند. شما می توانید به ما اعتماد کنید و خرید افزایش رای استوری اینستا را با تمام ویژگی های فوق العاده آن به ما بسپارید. 100٪ واقعی و فعال.

تبلیغ اپ تمام شرایط خدمات اینستاگرام را در نظر گرفته و هرگز از پیج های جعلی برای رای ها استفاده نمی کند. تمام ارسال ها از پست شما 100٪ واقعی و ارگانیک هستند. ما ظرف چند دقیقه پس از اتمام پرداخت، فرایند ارسال و اشتراک گذاری پست اینستاگرام شما را شروع خواهیم کرد. حداکثر زمان دریافت رای ها 24 ساعت پس از سفارش است. این تنها زمانی اتفاق می افتد که همزمان سفارشات زیادی دریافت می کنیم.

تیم تبلیغ اپ مطمئناً سعی خواهد کرد فوراً رای استوری اینستاگرام را ارائه دهد. هیچ نگرانی وجود ندارد ، زیرا 99٪ از مواقع سفارش شما در چشم بر هم زدن شروع می شود.

سوالات مکرر شما از تبلیغ اَپ مرجع خرید رای و پاسخ استوری ارزان و فوری اینستاگرام

چرا باید رای استوری اینستاگرام بخرم؟

حتما تا کنون عبارت نرخ تعامل پیج اینستاگرام را شنیده اید که به معنی ارتباط هر چه بیشتر یک صفحه اینستاگرام با کاربران و دنبال کننده های آن پیج است. هر چه این تعامل بیشتر باشد، در الگوریتم های اینستاگرام آن صفحه فعال تر به نظر می آید و کاربران بیشتری جذب می کند. مهترین راه افزایش تعامل، خرید افزایش فیک رای استوری اینستاگرام است.

چرا وقتی کسی تعداد Story Vote را نمی بیند، باید رای اینستا را خریداری کنم؟

حق با شماست، هیچ کس تعداد رای های استوری شما را نمی بیند. با این حال، اگر شما یک اینفلوئنسر هستید و می خواهید با برند های معروف همکاری کنید، تعداد این vote های استوری شما سندی است که ثابت می کند صفحه شما مشهور و محبوب است.

بازدید استوری اینستاگرام