لایک استوری اینستاگرام

خرید لایک استوری اینستاگرام با تحویل فوری

با خرید لایک استوری اینستاگرام می توانید قدرت بازاریابی صفحه خود را افزایش داده و درآمد بیشتری کسب کنید. ویژه کسب و کارهای اینستاگرامی و پیج های شخصی

در هنگام ثبت سفارش به موارد زیر دقت بفرمایید:

 • وقتی این نوع لایک استوری را می خرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری لایک استوری برای همان پیج سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید.
 • سرعت تکمیل سفارشات 500 الی 10000 در 24 ساعت
 • لینک استوری و تعداد را صحیح وارد کنید.

 • پس از ثبت سفارش٬ تا اتمام سفارش خصوصی نکنید (Private) و همین طور ایدی را هم تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)
 • زمان شروع شدن چند دقیقه الی 12 ساعت.
 • اگر تا 24 ساعت سفارش شروع نشد به پشتیبانی پیام دهید

لایک استوری
تنوع قیمت و کیفیت
مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش
 • ثبت توسط کاربران واقعی
 • ویژه اینفلوئنسرها
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به پسورد
 • افزایش نرخ تعامل

خرید لایک استوری اینستاگرام ارزان

با توجه به تعداد زیاد افراد فعال در اینستاگرام، این فرصت عالی برای برندها و مشاغل می باشد تا محصولات خود را ارائه دهند و تعداد مشتریان خود را افزایش دهند. محبوبیت بیشتر و بهبود نرخ تعامل شما در اینستاگرام یک گام مهم برای دستیابی به موفقیت است. اما چگونه؟ یکی از راه های موثر، خرید لایک استوری اینستاگرام است.

ویژگی لایک برای استوری اینستاگرام امروزه بسیار محبوبیت دارد. اکنون، مردم در اینستاگرام پست های خود را به عنوان یک فرد یا به عنوان یک برند به اشتراک می گذارند. این محتوی ها نقش زیادی در تبلیغ یک محصول یا برند دارند. اما آیا می دانید مهمترین عامل هنگام خرید لایک استوری در اینستاگرام چیست؟

رسیدن به افراد مناسب! دستیابی پست اینستاگرام به افراد مورد نظر به صورت دستی بسیار دشوار است. بنابراین، اگر لایک برای استوری اینستاگرام را خریداری می کنید، زمان بیشتری برای تولید محتوای با کیفیت بالا دارید. در نتیجه، شما می توانید به افراد مناسب برسید و به عنوان یک فرد یا یک برند بیشتر مورد توجه قرار بگیرید.

همیشه میتوانید جهت مشاهده سایر خدمات اینستاگرام اینجا کلیک کنید. از دیگر خدمات ما می توان به خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام اشاره کرد.

خرید Story Like اینستاگرام ارزان و فوری

تبلیغ اَپ با تیم حرفه ای که در اختیار دارد، خدمات باکیفیت ارائه می دهد و به ایمنی پروفایل اینستاگرام شما توجه می کند. شما می توانید به ما اعتماد کنید و خرید اشتراگ گذاری اینستاگرام را با تمام ویژگی های فوق العاده آن به ما بسپارید. 100٪ واقعی و فعال.

تبلیغ اپ تمام شرایط خدمات اینستاگرام را در نظر گرفته و هرگز از پیج های جعلی برای اشتراک گذاری ها استفاده نمی کند. تمام ارسال ها از پست شما 100٪ واقعی و ارگانیک هستند. ما ظرف چند دقیقه پس از اتمام پرداخت، فرایند ارسال و اشتراک گذاری پست اینستاگرام شما را شروع خواهیم کرد. حداکثر زمان دریافت بازدیدها 24 ساعت پس از سفارش است. این تنها زمانی اتفاق می افتد که همزمان سفارشات زیادی دریافت می کنیم.

تیم تبلیغ اپ مطمئناً سعی خواهد کرد فوراً اشتراک پست اینستاگرام را ارائه دهد. هیچ نگرانی وجود ندارد ، زیرا 99٪ از مواقع سفارش شما در چشم بر هم زدن شروع می شود.

سوالات مکرر شما از تبلیغ اَپ مرجع خرید لایک استوری ارزان و فوری اینستاگرام

چرا باید اشتراک گذاری اینستاگرام بخرم؟

وقتی کاربران اینستاگرام وقت زیادی برای پایین رفتن در تایم لاین اینستاگرام خود را ندارند، چک کردن پست اینستاگرام بسیار راحت تر و به نوعی برای آن ها سرگرم کننده تر است. بر این اساس، اینفلوئنسرها و برندها اکنون وقت و تلاش بیشتری را برای ایجاد پست های جذاب می گذرانند. اگر می خواهید جذابیت پیج خود را افزایش دهید، اشتراک گذاری اینستاگرام را اکنون خریداری کنید!

چرا وقتی کسی تعداد share post را نمی بیند، باید اشتراک گذاری را خریداری کنم؟

حق با شماست ، هیچ کس تعداد ارسال های پست شما را نمی بیند. با این حال، اگر شما یک اینفلوئنسر هستید و می خواهید با برند های معروف همکاری کنید ، تعداد این ارسال های پست شما سندی است که ثابت می کند صفحه شما مشهور و محبوب است.

بازدید استوری اینستاگرام