نصب تضمینی اپلیکیشن در اپ استور

خرید نصب اپلیکیشن در اپ استور


خرید افزایش نصب اَپ در اَپ استور با تحویل فوری


بهترین روش رشد در صفحه اول اپ استور، سفارش تضمینی نصب اپلیکیشن با تحویل سریع فقط در تبلیغ اَپ

خرید نصب اپلیکیشن در اپ استور


خرید افزایش نصب اَپ در اَپ استور با تحویل فوری


بهترین روش رشد در صفحه اول اپ استور، سفارش تضمینی نصب اپلیکیشن با تحویل سریع فقط در تبلیغ اَپ

 • وقتی این نوع نصب تضمینی را می خرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری نصب تضمینی برای همان اپلیکیشن سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید
 • پس از ثبت سفارش و تا اتمام سفارش اسم و مشخصات اَپ را تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)

 • سرعت تکمیل سفارشات 1000 الی 5000 در 24 ساعت
 • زمان شروع شدن چند دقیقه الی 24 ساعت
 • لینک و تعداد را صحیح وارد کنید
 • نصب ها به صورت فیک (غیر واقعی) هستند و باعث رشد اَپ مورد نظر در صفحه اول و همچنین در صفحه سرچ اپ استور می شوند.
 • انواع نصب
  تنوع قیمت و کیفیت
  مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش
  • توسط کاربران فیک
  • به همراه 5% هدیه
  • تحویل فوری
  • مناسب جهت ترند شدن
  • رشد اَپ در صفحه جستوجو

  خرید نصب اپلیکیشن در App Store  بی شک امروزه با گسترش روز افزون فناوری های مبتنی بر اینترنت و به تبع آن خرید و خدمات اینترنتی و غیر حضوری، ساخت و تولید اپلیکیشن نیز گسترش یافته و همه ی صاحبین کسب و کار سعی در حضور در این بازار بسیار بزرگ می کنند. به خصوص که داشتن یک اَپ در اپ استور احتمال داشتن درآمد دلاری را برای صاحبین کسب و کار بیشتر می کند. رقابت در این حوزه کسب و کار بسیار زیاد است و آن کسی که از همه توان دیجیتال مارکتینگ استفاده می کند برنده این رقابت است. تبلیغ اَپ مفتخر است اعلام کند که برای تقویت حضور شما در اپ استور آماده ارایه خدمات منحصر به فردی است که تا کنون با این قیمت امکان پذیر نبوده است. نصب تضمینی برنامه ها در اپ استور با نازل ترین قیمت فقط در تبلیغ اَپ به شما عزیزان ارائه می شود. برای مشاهده سایر خدمات توسعه دهنگان کلیک کنید.

  سوالات متداول شما هنگام خرید نصب اپلیکیشن IOS برای آیفون

  چرا باید افزایش نصب اپ در اپ استور بخرم؟

  همان طور که گفته شد، با توجه به رقابت شدید بین توسعه دهندگان در فضای اپلیکیشن ها، برای رشد و جذب کاربر باید از تمام ظرفیت های دیجیتال مارکتینگ استفاده شود. تبلیغ اَپ این فرصت استثنایی را برای توسعه دهندگان و صاحبین اَپلیکیشن ها ایجاد کرده تا بتوانند عقب افتادگی های ناشی از دیر وارد شدن به این حوزه را جبران کنند. پس بی تردرد سفارش نصب تضمینی اپلیکیشن در اپ استور از تبلیغ اَپ می تواند فرصت مناسبی برای این دسته از عزیزان باشد.

  تحویل سفارشات نصب اَپ در App Store چقدر طول می کشد؟

  تیم تبلیغ اَپ مطمئناً ظرف مدت چند دقیقه پس از اتمام مراحل پرداخت، سعی در ارائه خدمات نصب اپ استور مورد نظر شما را دارد. حداکثر زمان دریافت سفارش شما 48 ساعت پس از سفارش است. نگران نباشید، این اتفاق تنها زمانی می افتد که همزمان سفارشات زیادی دریافت می کنیم.

  چگونه خرید نصب اپلیکیشن در اپ استور، کسب و کار من را تقویت می کند؟

  افزایش نصب برنامه ها در اپ استور به چند طریق می تواند به کسب و کار شما رونق دهد، ابتدا خود عدد نصب برای کاربران نشان دهنده اعتبار آن برنامه است و به نصب هر چه بیشتر اپلیکیشن کمک می کند، بنابراین هر چه تعداد نصب اَپ بالاتر باشد به ترغیب هر چه بیشتر کابران برای نصب اَپلیکیشن می انجامد. دومین کمک این است که، رشد آمار اپلیکیشن در اپ استور با توجه به الگوریتم های آن، باعث می شود اَپ مورد نظر شما در صفحه اول اپ استور قرار بگیرد که این مورد نشان دهنده اعتبار یک اَپ نزد اپ استور است. سومین مورد هم، قرار گرفتن اَپلیکیشن شما بالاتر از دیگران در صفحه جستوجوی گوگل پلی است. App Store برای قرار دادن اَپ ها در صفحه جستوجو هزینه های بسیار زیادی را طلب می کند اما شما می توانید در وب سایت تبلیغ اَپ این 3 مورد را با کمترین هزینه انجام دهید.

  اگر بخواهم نصب تضمینی اَپلیکیشن را بخرم، حساب من بسته یا غیرفعال می شود؟

  نه، خطر بسته یا غیرفعال کردن وجود ندارد! ما کلیه خدمات خود را بطور طبیعی ، 100٪ ایمن ارائه خواهیم داد و تحت قوانین اپ استور فعالیت می کنیم پس با خیال راحت سفارش نصب برنامه خود را ثبت کنید.
  خرید ایمپرشن اینستاگرام با تحویل فوری