یافتن کلمات کلیدی

بهترین ابزار یافتن کلمات کلیدی

با خرید ابزار یافتن کلمات کلیدی می توانید قدرت بازاریابی صفحه خود را افزایش داده و درآمد و ورودی بیشتری برای وبسایت خود کسب کنید. ویژه تمامی وب سایت های اینترنتی

در هنگام ثبت سفارش به موارد زیر دقت بفرمایید:

 • استفاده از این ابزار به صورت دستی صورت می گیرید و اتومات نیست، پس تا تکمیل سفارش که 48 ساعت می باشد لطفا صبر کنید
 • سرعت تکمیل سفارشات 1 الی 25 کلمه کلیدی در 48 ساعت
 • لینک وب سایت و عبارات کلمه کلیدی را صحیح وارد کنید.

 • پس از ثبت سفارش٬ شماره سفارش خود را در تیکت اعلام فرمایید تا پس از 48 ساعت لیست کامل کلمات برای شما ارسال شوند
 • از کلمات کلی که دارای سرچ هستند استفاده شوند (کلمات با سرچ پایین استفاده نشود)
 • اگر تا 48 ساعت سفارش شروع نشد نیاز نیست به پشتیبانی پیام دهید، احتمالا برای استخراج کلمات کلیدی به زمان بیشتری نیاز است

کیورد فایندر
بهترین ابزار ایرانی
مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش
 • ارزان ترین در ایران
 • حداکثر 100 کلمه کلیدی مرتبط
 • تحویل 48 ساعته
 • ارایه کیورد گپ ها
 • ارایه تعداد صفحات ساخته شده

خرید ابزار کیورد ریسرچ برای تحقیق کلمات کلیدی

با توجه به نیاز بسیار زیاد سئو کاران و نویسندگان مقالات در اینترنت به کیورد ریسرچ یا همان تحقیق کلمات کلیدی ، تبلیغ اپ با ارایه ابزاری بسیار کاربردی و برای نخستین بار در ایران برای کمک به این عزیزان اماده است تا با هزینه بسیار پایین از این امکان استفاده نمایند.

برای سئوکاران همیشه این چالش وجود داشته که چگونه کلمات کلیدی مقالات را پیدا کنیم ، یا تحقیق کلمه کلیدی چگونه است؟ برای پاسخ به این سوال می بایست از ابزارهای خارجی مثل KWFinder  یا Mangools که به دلیل تحریم ها امکان استفاده از آن ها در ایران فراهم نیست، از طریق دور زدن این موانع و با سختی بسیار زیاد استفده کرد اما خبر خوب این است که با ابزار کیوردیاب اکنون با هزینه بسیار پایین میتوانید فقر محتوایی یا همان کیورد گپ ها را به آسانی پیدا کنید.

علاوه بر اعلام لیست کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی مورد نظر شما، در این ابزار میزان جستجوی آن عبارات نیز که با عنوان search volume شناخته می شوند، برای هر کلمه عنوان می شود. (البته به این شرط که کلمه مورد نظر شما توسط کاربران دارای جستجو باشد، در غیر این صورت برای کلماتی که سرچ پایینی دارند، هیچ کلمه مرتبطی ارایه نخواهد شد)

مثال استفاده از ابزار کیوردیاب:

برای مثال جمله “لباس آقایانی که در مهمانی های شبانه در هندوستان استفاده می شود” دارای هیچ جستجویی نیست پس ابزار هم نمی تواند هیچ کمکی به شما بکند. نحوه سرچ می بایست به این صورت باشد “لباس هندی”

برای عبارت “لباس هندی” نتیجه این چنین است:

کیوردیاب

 

کیورد ریسرچ

کیورد فایندر

تحقیق کلمه کلیدی

ابزار کیوردگپ

 

 

 

 

کیورد گپ چیست و چه نیازی به پیدا کردن کیوردگپ است؟

یافتن کلمات کلیدی مهمترین قدم در نوشتن یک مقاله خوب برای موتورهای جستجو است. اما مهمتر از آن، پیدا کردن کیوردگپ یا فقر محتوایی است که ابزار تبلیغ اپ در این زمینه به شما کمک میکند.

همان طور که در تصاویر بالا مشخص است. برای مثال عبارت”لباس هندی” دارای سرچ ولوم 110 است و تعداد 46 میلیون 500 هزار صفحه برای این کلمه کلیدی ساخته شده است اما عبارت “فروشگاه لباس هند” دارای فقر محتوایی یا همان کیورد گپ است. با ساخت یک صفحه با این عنوان می توانید کاربران را بدون هیچ هزینه ای وارد سایت خود کنید.

برای مشاهده سایر خدمات ویژه توسعه دهندگان کلیک کنید.

سوالات مکرر شما از تبلیغ اَپ در رابطه با ابزار کیورد فایندر

چرا باید از ابزار کیورد فایندر تبلیغ اپ استفاده کنم؟

در حال حاضر هیچ ابزار خارجی با این کیفیت در اختیار کاربران ایرانی نیست، پس بهترین انتخاب استفاده از ابزار کیورد ریسرچ تبلیغ اپ است که با هزینه بسیار کم این امکان را در اختیار شما قرار می دهد

چگونه می توانم از ابزار تحقیق کلمات کلیدی تبلیغ اپ استفاده کنم؟

پس از ثبت نام در پنل همه کاره تبلیغ اپ میتوانید با ورود به بخش خدمات سئو، سرویس تحقیق کلمات کلیدی را انتخاب و عبارت های مورد نظر خود را هر کدام در یک سطر بنویسید، پس از 48 ساعت برای هر عبارت لیست کلمات کلیدی در جواب تیکت ارسال خواهد شد.