کامنت اتوماتیک اینستاگرام

خرید کامنت هدفمند اینستاگرام


خرید کامنت هدفمند اینستاگرام با تحویل فوری


با خرید کامنت هدفمند اینستاگرام شما بهترین راه تبلیغات اینستاگرامی را انتخاب کردید. کامنت های هدفمند بهترین روش جهت تبلیغات در اینستاگرام هستند. تبلیغ اپ این نوع کامنت واقعی و هدفمند را به سرعت تحویل می دهد.

خرید کامنت هدفمند اینستاگرام


خرید کامنت هدفمند اینستاگرام با تحویل فوری


با خرید کامنت هدفمند اینستاگرام شما بهترین راه تبلیغات اینستاگرامی را انتخاب کردید. کامنت های هدفمند بهترین روش جهت تبلیغات در اینستاگرام هستند. تبلیغ اپ این نوع کامنت واقعی و هدفمند را به سرعت تحویل می دهد.

 • وقتی این نوع کامنت رو میخرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری کامنت برای همان پست سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید.
 • پس از ثبت سفارش٬ تا اتمام سفارش خصوصی نکنید (Private) و همین طور ایدی را هم تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)

 • پس از ثبت سفارش٬ تا اتمام سفارش کپشن پست را تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)
 • سرعت تکمیل سفارشات 1000 الی 5000 در 24 ساعت
 • زمان شروع شدن چند دقیقه الی 12 ساعت.
 • لینک و تعداد را صحیح وارد کنید
 • کامنت ها واقعی و به زبان انتخابی شما هستند.
 • 1000 کامنت
  130000 تومان
  خرید 1000 کامنت اینستاگرام
  • کامنت های با معنی
  • توسط کاربران واقعی
  • تحویل فوری
  • ویژه تبلیغات
  • تکمیل تدریجی
  5000 کامنت
  650000 تومان
  خرید 5000 کامنت اینستاگرام
  • کامنت های با معنی
  • توسط کاربران واقعی
  • تحویل فوری
  • ویژه تبلیغات
  • تکمیل تدریجی

  خرید کامنت اینستاگرام روشی عالی برای افزایش نرخ تعامل صفحه شماست. کامنت اینستاگرام بخرید و به تبع آن فالوور و لایک های واقعی خود را بدست آورید. تبلیغ اپ برای تقویت مشاغل خود در اینستاگرام اینجاست. هدف اصلی ما بهبود شما و برند شماست.

  سؤالات مکرر شما هنگام خرید کامنت های هدفمند اینستاگرام

  انواع کامنت های هدفمندی که تبلیغ اپ ارائه می دهد چیست؟

  تبلیغ اپ بسته های فوق العاده ای را برای کامنت هدفمند به شما ارائه می دهد. هنگام خرید کامنت هدفمند در اینستاگرام، ما آنها را از 3 روش به اکانت شما تحویل می دهیم. در حقیقت ، تعداد کامنت های هدفمند به 3 قسمت تقسیم می شود: 1/3 از تعداد کامنتی که خریداری می کنید، به کامنت سفارشی (متون شخصی شما) که در فرآیند سفارش تنظیم کرده اید اختصاص می یابد. نسبت به بسته ای که انتخاب می کنید، می توانید 25 تا 50 متن مختلف را برای نظرات تنظیم کنید. 1/3 از تعداد کامنتی که خریداری می کنید، به شما در صفحات دیگر (به عنوان مثال رقبای شما) اشاره می کند. (تگ کردن پیج شما زیر پست رقبا) 1/3 از تعداد کامنتی که خریداری می کنید ، برای نشان کردن حساب شما در صفحات دیگر اختصاص خواهد یافت. (تگ کردن متن شما زیر پست رقبا)

  آیا خرید کامنت هدفمند اینستاگرام ایمن است؟

  در اینجا در شرکت تبلیغ اپ ما خدمات عالی به شما ارائه می دهیم. ما یک تیم متخصص داریم که سال ها در این زمینه فعالیت می کنند. شما به راحتی می توانید با کمک ما کامنت هدفمند اینستاگرام را بخرید. تبلیغ اپ هرگز از رمز عبور شما سؤال نخواهد کرد زیرا امنیت پیج شما از اهمیت بالایی برخوردار است. توصیه می کنیم رمز عبور خود را به کسی ندهید. علاوه بر این، ما به شما اطمینان می دهیم که تمام کامنت هایی که از تبلیغ اپ خریداری می کنید واقعی هستند و آنها مخالف شرایط خدمات اینستاگرام نیستند.

  چرا شرکت تبلیغ اپ؟

  حال اگر از خرید کامنت هدفمند اینستاگرام مطمئن هستید، قدم مهم بعدی انتخاب یک شرکت معتبر است. چه ویژگی هایی باید شرکت ها برای پاسخگویی به نیازهای مشتری ها داشته باشند؟ مزایای تبلیغ اپ در بین سایر شرکت ها چیست؟ در اینجا ما توضیح می دهیم مزایای بزرگ تیم ما چیست: 100٪ کامنت واقعی و فعال کامنت هدفمندی که دریافت خواهید کرد 100٪ واقعی هستند. ما در حال ارسال بهترین کامنت، مطمئن و واقعی هستیم. تعامل واقعی باعث می شود تا اطمینان حاصل کنید که کامنت هرگز کاهش نمی یابد. کامنت یا اظهار نظرهای تکراری را که به نظر می رسد توسط روبات ها نوشته شده اند فراموش کنید. پشتیبانی 24/7 مشتری آنچه برای ما بسیار مهم است رضایت مشتریان ما است. بنابراین ، مراحل ساده خرید کامنت هدفمند اینستاگرام را شروع کنید. مطمئن باشید که برای حل همه مشکلاتی که ممکن است با آن ها روبرو شوید ، پشتیبانی 24/7 ما را دریافت خواهید کرد. ما می خواهیم تجربه پرداخت شما در سایت ما تا حد امکان روان باشد. رمز عبور لازم نیست ما هرگز از گذرواژه یا اطلاعات شخصی شما سؤال نمی کنیم. همچنین ، ما به شما توصیه می کنیم تا از حساب خود محافظت کنید و هرگز رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید. کامنت هدفمند اینستاگرام را بخرید و تماشا کنید که چگونه می توانید تعامل صفحه خود را به آسانی بالا ببرید فقط یکی از بسته های مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از اتمام پرداخت، فقط باید لینک URL پست خود را به ما بدهید و بقیه کار را به ما بسپارید. تحویل سریع به محض تکمیل پرداخت بسته، سفارش شما پردازش می شود. تبلیغ اپ ظرف چند دقیقه تحویل کامنت هدفمند شما را شروع می کند. فقط تصمیم بگیرید کامنت هدفمند اینستاگرام را از تبلیغ اپ بخرید و از خدمات بی نظیر و سریع با ما بهره مند شوید. به سادگی آدرس پست مورد نظر خود را به ما بدهید و ما در ارائه خدمات به همان سرعتی که ممکن است کار خواهیم کرد کمترین قیمت همراه با کیفیت بالا ما می دانیم که بهترین بسته ها برای مشتریان، آنهایی هستند که قیمت ارزان و کیفیت بالایی دارند. بنابراین، به عنوان یک مشتری سعی کنید کامنت های هدفمند اینستاگرام را از شرکتی خریداری کنید که بسته هایی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهد. منظور ما از کامنت با کیفیت بالا، کامنت واقعی و فعال است که منجر به تعامل ارگانیک می شود.

  چقدر زمان لازم است تا کامنت های هدفمند را تحویل دهیم؟

  ما سریع سفارشات را بررسی می کنیم؛ شما می توانید کامنت خود را در مورد پست های خود ظرف چند دقیقه پس از اتمام مراحل پرداخت مشاهده کنید. در طولانی ترین موارد، ما حدود 12 ساعت پس از سفارش شما، اظهار نظرهای هدفمند را ارائه می دهیم. این تنها زمانی اتفاق می افتد که همزمان سفارشات زیادی دریافت می کنیم.

  آیا می توانم کامنت خودم را زیر پست وارد کنم؟

  بله کاملا. می توانید کامنتی را که خریداری کرده اید، سفارشی سازی کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید که انجام دهید انتخاب بسته مورد نظر و انتخاب پست مورد نظر است، سپس پنجره ای در جلوی آن قرار خواهد گرفت که می توانید نظرات خود را که می خواهید پست کنید ذکر کنید. نسبت به بسته ای که انتخاب کرده اید ، می توانید 25 تا 50 نظر هدفمند مختلف را وارد کنید.

  آیا برای تحویل سفارشات به رمز من نیاز دارید؟

  ما هرگز از شما نمی خواهیم که هر یک از اطلاعات حساس خود را با ما در میان بگذارید. برای شروع کار با کمپین کامنت هدفمند اینستاگرام در پست خود، ما هرگز از شما نمی خواهیم که رمز ورود خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  آیا در صورت خرید کامنت هدفمند اینستاگرام، حساب من بسته می شود؟

  نه ، هیچ امکانی برای بسته شدن (بن) حساب شما وجود ندارد. بسیاری از شرکت ها و افراد مشهور از تاکتیک های بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده می کنند و از شرکت هایی مانند ما حمایت می کنند تا نرخ تعامل صفحه خود را افزایش دهند. این بهترین راه برای دستیابی به گروه بزرگی از مخاطبان بدون اتلاف وقت زیاد محسوب می شود. هیچکدام از مشتریان ما با مباحثی مانند ممنوعیت حساب هایشان مواجه نشده اند. ما اطلاعات شما را با روشی بسیار محرمانه حفظ خواهیم کرد و هیچ کس نمی تواند متوجه شود که شما کامنت هدفمند اینستاگرام را برای پست های خود خریداری کرده اید، حتی خود اینستاگرام!!

  خرید کامنت هدفمند اینستاگرام ، چه فایده ای دارد؟

  در واقع، هنگام خرید کامنت هدفمند در اینستاگرام، این امکان وجود دارد که حساب شما مقدار خوبی از دنبال کنندگان و لایک های واقعی را دریافت کند. افراد همیشه وقتی می خواهند یک صفحه اینستاگرام را دنبال کنند، به تعداد فالوورها، لایک ها و کامنت ها توجه می کنند. بنابراین، داشتن صفحه ای با تعامل زیاد و کامنت زیاد، بدان معنی است که شما شانس بیشتری برای ترغیب مردم به دنبال کردن صفحه خود دارید. اگر مهم نیست که متن های خود را داشته باشید، می توانید کامنت معمولی اینستاگرام بخرید.

  آیا می توانم برای پروفایل شخصی اینستاگرام خصوصی، کامنت هدفمند سفارش دهم؟

  خیر، شما نمی توانید کامنت هدفمند اینستاگرام را برای حساب خصوصی خود بخرید زیرا در صورت داشتن یک حساب خصوصی نمی توانیم پست های شما را ببینیم ، و از این رو برای ما امکان پذیر نیست که نظر خود را در مورد پست شما اضافه کنیم. اگر می خواهید کامنت هدفمند اینستاگرام را برای حساب خصوصی خود بخرید، می توانید یک بار اکانت خود را به عمومی کنید، سپس می توانید پس از تکمیل سفارش به تنظیمات مراجعه کرده و پابلیک (عمومی) بودن را تغییر دهید و دوباره حساب خود را خصوصی کنید.

  برای ارائه این خدمات به چه اطلاعاتی از حساب من نیاز است؟

  تبلیغ اپ فقط به ادرس پست شما یعنی همان لینک پست نیاز دارد. هنگامی که لینک خود را وارد کردید، سیستم ما پست مورد نظر شما را بررسی و دریافت کامنت ها را آغاز می کند.
  خرید کامنت هدفمند اینستاگرام