خرید لایک IGTV اینستاگرام

خرید لایک ای جی تی وی با تحویل فوری

اگر به دنبال موفقیت بیشتر در کسب و کار خود هستید برای پست های IGTV خود لایک بخرید. از این طریق می توانید اعتبار و محبوبیت بیشتری برای پیج خود کسب کنید. تبلیغ اَپ بهترین وب سایت خرید لایک IGTV اینستاگرام.

در هنگام ثبت سفارش به موارد زیر دقت بفرمایید:

 

 • وقتی این نوع لایک رو میخرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری لایک برای همان پست سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید.
 • پس از ثبت سفارش٬ تا اتمام سفارش کپشن پست را تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)
 • لینک و تعداد را صحیح وارد کنید

 • پس از ثبت سفارش٬ تا اتمام سفارش خصوصی نکنید (Private) و همین طور ایدی را هم تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)
 • سرعت تکمیل سفارشات 500 الی 5000 در 24 ساعت.
 • زمان شروع شدن چند دقیقه الی 12 ساعت
 • لایک ها واقعی و ایرانی هستند.

انواع لایک IGTV
تنوع قیمت و کیفیت
مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش
 • لایک توسط کاربران واقعی
 • 100% امن
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به پسورد
 • افزایش نرخ تعامل کاربران

خرید لایک IGTV راهی برای بیشتر دیده شدن!

نوع محتوای خود را با سرویس خرید لایک IGTV به بازدیدکنندگان بشناسانید و راهی برای ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام بسازید. همه می دانیم که پخش ویدیو مهمترین عامل برتری اینستاگرام بوده و کاربران زیادی به محتوای ویدیویی علاقه دارند. بنابراین افزایش لایک IGTV اینستاگرام به موضوعی مهم برای ادمین های پیج اینستاگرام تبدیل شده که در جذب مخاطبین جدید اثر گذار است.

شما می توانید با ویدیوهای جذاب ارزش و اعتبار صفحه خود را نمایان کنید، ازاین رو خرید لایک ای جی تی وی اینستاگرام اهمیت پیدا می کند. جهت خرید ویو IGTV اینستاگرام کلیک کنید. هر چه بیشتر به جلو میرویم، فرایند تبدیل اینستا از یک اپلیکیشن مبتنی بر عکس به یک اپ مبتنی بر فیلم بیشتر مشخص میشود.

برای انجام سفارش خرید لایک IGTV هرگز به اطلاعات خصوصی پیج مانند رمز عبور نیازی نیست. محافظت از حساب کاربری برای تجارت شما اهمیت زیادی دارد و هرگز آن را با کسی به اشتراک نگذارید. برای خرید لایک IGTV اینستاگرام فقط کافیست لینک خود را به ما بدهید تا به صورت امن لایک واقعی آن را افزایش دهیم.

هیچ نیازی به اطلاعات ورود به حساب کاربری شما نداریم، برخلاف بسیاری از شرکت هایی که برای خرید لایک IGTV مشخصات حساب پیجتان را می خواهند. این افدام می تواند پیامدهای امنیتی مخربی را برایتان به همراه داشته باشد! اما با تبلیغ اپ خیالتان از این بابت آسوده باشد! اگر سرویس خرید لایک IGTV را سفارش می دهید، تنها لینک ویدیو مورد نظر خود را در اختیارمان بگذارید. خرداد 1402

سوالات مکرر شما از تبلیغ اَپ مرجع لایک igtv ارزان و فوری اینستاگرام

لایک IGTV اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام به کاربرانش امکان آپلود ویدیوهای حداکثر 1 دقیقه ای می دهد. این مسئله کمی باعث آزار کاربران شده بود و اینستاگرام را به فکر راهی جدید به نام IGTV (Instagram TV) انداخت. این ابزار جدید و رایگان است و به شما امکان اشتراک گذاری آپلود فیلم های طولانی مدت را می دهد. با استفاده از این قابلیت جدید، کاربران معمولی قادر به آپلود فیلم های از 15 ثانیه تا 10 دقیقه خواهند بود. اما حساب های بزرگ که توانسته اند تیک آبی بگیرند، امکان آپلود فیلم تا 60 دقیقه را از طریق مرورگر وب دارند.

چگونه لینک را برای لایک IGTV دریافت کنیم؟

با مراجعه به صفحه اینستاگرام خودتان و با ورود به قسمت پست های ای جی تی وی میتوانید با کلیک بر روی گزینه کپی لینک، لینک پست خود را کپی کنید.

آیا با خرید لایک IGTV اینستاگرام حسابم مسدود می شود؟

به طور واضحی پاسخ این سوال منفی است، چراکه شما خلاف مقررات اینستاگرام فعالیتی انجام نمی دهید. میلیون ها نفر از مردم و شرکت های مختلف برای بهبود تعامل و کسب محبوبیت در رسانه های اجتماعی از آژانس های بازاریابی دیجیتالی استفاده می کنند. تبلیغ اپ اطلاعات شما را در یک سرور ایمن محفوظ نگه می دارد و روش هوشمند و واقعی ما در افزایش لایک IGTV به گونه ای برنامه ریزی شده که توسط رقبایتان شناسایی نشود.

آیا می توان برای حساب خصوصی لایک IGTV خرید؟

خیر چنین چیزی امکان پذیر نیست! اگر صفحه اینستاگرام خصوصی باشد، نمی توان لایک IGTV به حساب شما اختصاص داد. زیرا نمیتوانیم به حساب شما دسترسی داشته باشیم و ویدیو IGTV را مشاهده کنیم. مهم نیست! چراکه نمی خواهید چنین تنظیماتی را دراز مدت اعمال کنید، پس قبل از سفارش حالت پیج خود را روی حالت عمومی تنظیم کنید و پس از افزایش لایک IGTV دوباره آن را خصوصی کنید.

 

خرید لایک IGTV اینستاگرام