خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک ارزان اینستاگرام با تحویل فوری

 

با ثبت سفارش خرید لایک اینستاگرام به صورت واقعی پست ها و صفحه اینستاگرام خود را فعال کنید. بهترین قیمت لایک در ایران

در هنگام ثبت سفارش به موارد زیر دقت بفرمایید:

 • وقتی این نوع لایک رو میخرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری لایک برای همان اکانت سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید.
 • پس از ثبت سفارش و تا اتمام سفارش کپشن پست را تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)
 • زمان شروع شدن چند دقیقه الی 12 ساعت

 • پس از ثبت سفارش و تا اتمام سفارش خصوصی نکنید (Private) و همین طور ایدی را هم تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)
 • برای پست IGTV ثبت نشود.
 • لینک و تعداد را صحیح وارد کنید.
 • لایک ها واقعی و ایرانی هستند.

انواع لایک
تنوع قیمت و کیفیت
مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش
 • لایک های با کیفیت
 • لایک های واقعی
 • تحویل فوری
 • بدون نیاز به پسورد
 • تکمیل تدریجی

خرید لایک فوری اینستاگرام ارزان!

در حالی که برای بازاریابی دیجیتال سخت تلاش می کنید، برای موفقیت باید ابزار بیشتری در اختیار داشته باشید. تبلیغ اپ در کنار شماست تا بتوانید نام و نشانی در اینستاگرام برای خودتان دست و پا کنید! یکی از مهمترین عوامل محبوبیت برندتان، میزان جذابیت صفحه اینستاگرام شماست. در واقع افزایش لایک آنی اینستاگرام یکی از تاکتیک های مهم برای به شهرت رسیدن به شمار می رود. با خرید لایک اینستا برای چند پست کم کم پروفایل خود را محبوب کنید و بر جذابیت صفحه خود بیافزایید. افزایش لایک واقعی معیار چشمگیری برای نشان دادن اعتبار شماست و اگر فکر می کنید که پیج های بزرگ لایک نمی خرند، در این یک مورد اشتباه استراتژیکی مرتکب می شوید. سرمایه گذاری روی افزایش لایک اینستاگرام هزینه به حساب نمی آید، زیرا فالوورهای جدید سود زیادی را برایتان به ارمغان می آورند. گاها حتما دیده اید که بعضی از ادمین ها قابلیت مشاهده تعداد لایک های پست خاص، یا همه پست های پیج خود را مخفی کرده اند. در صورتی که اگر تعداد بالایی لایک خریداری شود و زیر همه پست ها گذاشته شود، امکان ترغیب دیگران برای لایک پست ها بیشتر میشود.

ارزانترین لایک اینستاگرام با تبلیغ اپ!

کاربران زیادی با کلمه هایی مانند خرید لایک واقعی و خرید لایک ارزان یا حتی خرید لایک اینستا به جستجو در فضای وب می پردازند اما تبلیغ اپ اینجاست تا سوالات متداول شما را در این زمینه پاسخ دهد. قابل توجه مشتریان گرامی: در صورتی که لایک اتومات برای پست های مورد نظر خود می خواهید لطفا از لایک اتومات اینستاگرام استفاده کنید. خرداد 1402

سوالات مکرر شما از تبلیغ اَپ مرجع لایک ارزان و فوری اینستاگرام

 

چرا باید لایک اینستاگرام بخرم؟

افزایش لایک اینستاگرام به اندازه داشتن تعداد فالوور بالا اهمیت دارد. لایک عکس در اینستاگرام قطعا میزان محبوبیت آن را نشان می دهد و حس خاصی را به بازدیدکننده القا می کند. با خرید لایک واقعی ایرانی سایر مخاطبین تازه وارد را تحت تاثیر قرار دهید و آن ها را به استفاده از محصولات یا خدمات ترغیب کنید. اینستاگرام هم به کمک شما می آید و با نمایش عکس صفحه شما در قسمت اکسپلور به افزایش فالوور ارگانیک و واقعی کمک می کند.

خرید لایک اینستا چه کمکی به من می کند؟

خرید لایک افراد بیشتری را به دنبال کردن برند شما تشویق می کند، طرفداران وفادار خود را نیز در اینستاگرام تنها نمی گذارید. توجه نمایید که با خرید لایک واقعی پست اینستا دیگر دچار اسپم های ورودی ناشی از ثبت هشتگ در پست ها نخواهید شد. در حقیقت اگر نسبت به افزایش لایک با این روش اقدام کنید، در کمترین زمان ممکن و با صرف انرژی کم قادر به افزایش تعامل در پیج خودتان هستید.

امکان خرید لایک واقعی اینستاگرام وجود دارد؟

شیوه افزایش لایک در تبلیغ اَپ به صورت کامل واقعی و فعال می باشد. ما هرگز ازحساب های جعلی استفاده نمی کنیم و هدف ما ایجاد تعامل ارگانیک بر طبق الگوریتم اینستاگرام است. ما به صورت منظم حساب های مربوط به لایک زن اینستاگرام را مورد ارزیابی قرار می دهیم تا کاربر فیک وجود نداشته باشد. بنابراین خیالتان از بابت مصون بودن از خرید لایک فیک راحت باشد! به علاوه برای سرویس های محلی با توجه به موقعیت مکانی، سفارش انجام می شود؛ به طور مثال برای موقعیت ایران سرویس شما به صورت خرید لایک واقعی ایرانی درج خواهد شد.

می توان لایک خودکار اینستاگرام را جایگزین کرد؟

اگر دوست ندارید از سرویس معمولی لایک اینستا استفاده کنید، گزینه جایگزینی به نام خرید لایک خودکار اینستاگرام وجود دارد. تبلیغ اَپ سرویس ویژه ای را برای لایک اتوماتیک اینستاگرام تعبیه کرده تا به محض انتشار پست جدید شما، تعداد دلخواه ثبت گردد. در نتیجه دیگر نیازی به سفارش جدید بعد از انتشار پست برای افزایش لایک اینستاگرام ندارید، چراکه تبلیغ اَپ به صورت هوشمند پست شما را بررسی کرده و تعداد لایک دلخواه شما را درج می کند.

خرید لایک اینستاگرام