لایک لینکدین

خرید لایک لینکدین


خرید لایک لینکدین واقعی با تحویل فوری


افزایش لایک پست لینکدین برای کاربران این شبکه اجتماعی. اختصاصی تبلیغ اَپ

خرید لایک لینکدین


خرید لایک لینکدین واقعی با تحویل فوری


افزایش لایک لینکدین برای کاربران این شبکه اجتماعی. اختصاصی تبلیغ اَپ

 • وقتی این نوع لایک را می خرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری لایک برای همان اکانت سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید
 • پس از ثبت سفارش و تا اتمام سفارش خصوصی نکنید (Private) و همین طور ایدی را هم تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)

 • سرعت تکمیل سفارشات 100 الی 500 در 24 ساعت
 • زمان شروع شدن چند دقیقه الی 24 ساعت
 • لینک و تعداد را صحیح وارد کنید
 • کاربران واقعی و از سراسر دنیا هستند
 • انواع لایک
  تنوع قیمت و کیفیت
  مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش
  • توسط کاربران واقعی
  • از سراسر دنیا
  • تحویل فوری
  • بدون نیاز به پسورد
  • تکمیل تدریجی

  سفارش لایک linkedin  امروزه یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی تخصصی که ویژه کارجویان و کارفرمایان سراسر دنیا قرارگرفته، لینکدین است که با توجه به تخصصی بودن فضای این شبکه اجتماعی می توان گفت که با سایر سوشیال مدیا تفاوت چشمگیری دارد. امروزه با توجه به خیل عظیم مهاجران ایرانی که برای انجام کار تخصصی به سایر کشورها مهاجرت می کنند، داشتن یک صفحه در لینکدین از مهمترین اقدامات به حساب می آید. بسیاری از کسانی که در این شبکه اجتماعی فعال بودند توانسته اند که حتی قبل از ورود به کشور مقصد کار مناسب رشته یا تجربه خود را پیدا کنند و با خیال آسوده راهی کشور جدید خود شوند. جهت خرید فالوور لینکدین کلیک کنید.

  سوالات متداول شما هنگام خرید لایک پست لینکدین

  چرا باید لایک واقعی لینکدین بخرم؟

  در صورت خرید لایک لینکدین، می توانید تعداد دنبال کنندگان و لایک های واقعی و فعال پیج خود را افزایش دهید. چطور؟ وقتی تعداد لایک پست لینکدین خود را افزایش می دهید، پست شما در تایم لاین کاربران لینکدین ظاهر می شود. بنابراین، پست های شما شانس بیشتری برای دید شدن توسط کاربران دارند تا بتوانید به ایمپرشن بیشتری نیز برسید. اگر افراد، محتوای جذاب را مشاهده کنند، آنها قطعاً صفحه شما را دنبال می کنند و از این رو، فالوور و لایک شما از نظر ارگانیکی بهبود می یابد. بنابراین، لایک پست لینکدین را بخرید و برای تولید محتوای با کیفیت، در وقت خود صرفه جویی کنید.

  تحویل لایک ها چقدر طول می کشد؟

  تیم تبلیغ اپ مطمئناً ظرف مدت چند دقیقه پس از اتمام مراحل پرداخت، سعی در ارائه خدمات لینکدین پست و پیج مورد نظر شما را دارد. حداکثر زمان دریافت سفارش شما 48 ساعت پس از سفارش است. نگران نباشید، این اتفاق تنها زمانی می افتد که همزمان سفارشات زیادی دریافت می کنیم.

  چگونه لایک لینکدین می تواند صفحه کسب و کار من را تقویت کند؟

  لایک پست لینکدین را بخرید زیرا یکی از راه های موثر برای افزایش فروش و محبوبیت برند شماست. هر چه لایک های بیشتر به دست آورید، شانس بیشتری برای دیده شدن توسط دیگران در صفحه جستوجو در لینکدین وجود دارد. و سرانجام، شما فالوور و لایک های واقعی و فعال کسب خواهید کرد. بیشتر دنبال کننده هایی که از این طریق به آنها دست می یابید فالوورها مربوطه ای هستند که احتمالاً مشتری شما هستند. بنابراین، آگاهی از برند و همچنین تبلیغ محصول، هنگام خرید فالوور واقعی لینکدین افزایش می یابد. علاوه بر این، صفحه تجاری شما محبوبترخواهد شد، و محصولات از طریق دهان به دهان محبوب می شوند.

  اگر بخواهم لایک linkedin بخرم، حساب من بسته یا غیرفعال می شود؟

  نه، خطر بسته یا غیرفعال کردن وجود ندارد! ما کلیه خدمات خود را بطور طبیعی ، 100٪ ایمن ارائه خواهیم داد و تحت قوانین لینکدین فعالیت می کنیم.
  خرید ایمپرشن اینستاگرام با تحویل فوری