خرید توییت توییتر

خرید توییت فارسی توییتر


خرید توییت واقعی توییتر با تحویل فوری


می توانید با خرید توییت، متن مورد نظر خود را به هر زبانی توسط دیگر اکانت ها منتشر کنید. با استفاده از این سرویس می توانید برند خود را توسعه دهید.

خرید توییت فارسی توییتر


خرید توییت واقعی توییتر با تحویل فوری


می توانید با خرید توییت، متن مورد نظر خود را به هر زبانی توسط دیگر اکانت ها منتشر کنید. با استفاده از این سرویس می توانید برند خود را توسعه دهید.

 • وقتی توییت توییتر را از تبلیغ اَپ می خرید همزمان به هیچ وجه از جای دیگری توییت برای همان اکانت سفارش ندهید و تا تکمیل شدن سفارش صبر کنید
 • پس از ثبت سفارش٬ تا اتمام سفارش خصوصی نکنید (Private) و همین طور ایدی را هم تغییر ندهید. (حتی برای چند لحظه)

 • سرعت تکمیل سفارشات 100 الی 500 در 24 ساعت
 • زمان شروع شدن چند دقیقه الی 12 ساعت پس از ثبت سفارش
 • تمام توییت ها از اکانت های واقعی هستند و ربات نیستند.
 • توییت ها ریزش دارند و به عنوان هدیه 10% توییت بیشتر انجام می شود.
 • انواع توییت
  تنوع قیمت و کیفیت
  مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش
  • 10% هدیه
  • ویژه برند سازی
  • تحویل فوری
  • اکانت های واقعی
  • بدون نیاز به پسورد

  توییت واقعی توییتر ارزان

  با سفارش متن توییت خود به ما، برند خود را در توییتر محبوبتر کنید و با سرعت بیشتری به اهداف خود برسید. توییت توییتر ارزان و فیک بهترین راه رسیدن به این اهداف است. تبلیغ اَپ می کوشد که پایین ترین قیمت انتشار توییت در ایران را ارایه دهد. انتشار توییت شما توسط دیگر اکانت ها می تواند صفحه توییتری شما را بین پیج های معروف و صاحب اندیشه قرار دهد. همچنین جهت سئو سایت بسیار مناسب می باشد. توییت فارسی توییتر در تبلیغ اَپ با سرعت بالا ارایه می شوند..

  خرید توییت توییتر فوری و با کیفیت

  چرا باید پست توییتری خود لایک خریداری کنم؟

  روش های مختلفی وجود دارد که می توانید نرخ تعامل اکانت خود را افزایش دهید. بر اساس الگوریتم توییتر، هنگامی که می خواهید نظرات (کامنت)، لایک و فالوور خریداری کنید، آن ها به وضوح برای همه دنیا نمایش داده می شوند. هرچه تعداد لایک و دنبال کننده بیشتری داشته باشید، محبوب تر به نظر می رسید و ارزش درک شده از محتوای و پروفایل خود را نیز بیشتر می کنید. مردم راهی ندارند که ببینند در هفت روز گذشته چه تعداد کاربر از پیج شما بازدید کرده است. اما می توانید از پیج خود اسکرین شات بگیرید. و آن را با فالوورهای فعلی و بالقوه خود در استوری خود یا از طریق یک توییت به اشتراک بگذارید. این سند ثابت می کند که پیج شما بازدید کننده های زیادی دارد، بنابراین می توانید اعتماد مردم را برای فروش محصولات خود بدست آورید. اگر توییت فیک را بخرید، نه تنها الگوریتم توییتر را فریب می دهید، بلکه توجه کاربران فعال توییتر را نیز جلب خواهید کرد.

  چرا تبلیغ اَپ بهترین مکان برای خرید توییت فیک توییتر است

  پشتیبانی 24/7 از مشتریان به ما اعتماد کنید و مراحل ساده خرید توییت توییتر را شروع کنید. شما همیشه می توانید به خدمات پشتیبانی از مشتری 24/7 ما دسترسی پیدا کرده و برای هر مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوید ، سریعاً راه حل دریافت کنید. تحویل سریع توییت ها با پروفایل واقعی و فعال ما می دانیم که زمان و کیفیت خدمات عامل اصلی جذب مشتری هستند. بنابراین، تیم تبلیغ اَپ تمام تلاش خود را در این راستا با خدمات تحویل فوری و با کیفیت انجام می دهد. رمز عبور لازم نیست شما می توانید مطمئن باشید که تبلیغ اَپ هرگز از اطلاعات خصوصی خود در مورد پیج توییتری شما سؤال نخواهد کرد. محافظت از حساب کاربری شما برای تجارت شما بسیار مهم است و هرگز رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید. برای خرید کافیست، بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از اتمام مراحل پرداخت، منتظر تکمیل سفارش باشید.

  چه مدت طول می کشد تا خرید توییت توییتر تکمیل شود؟

  دقایقی پس از اتمام پرداخت، انتشار توییت شما را شروع خواهیم کرد. حداکثر زمان دریافت سفارش، 12 ساعت پس از ثبت سفارش شما است. سرعت تکمیل نیر از حداقل 100 تا حداکثر 500 فالوور در 24 ساعت است.

  آیا کسی متوجه می شود که انتشار توییت را خریداری کرده ام؟

  تبلیغ اَپ، به عنوان یک شرکت قابل اعتماد با افتخار می گوید که می توانید مطمئن باشید هیچ کس حتی شرکت توییتر هرگز نمی داند که توییت ها را خریداری کرده اید.
  خرید پروفایل ویزیت با تحویل فوری